• Обновено
бесплатен превозот Жакард мрачно лен памук, лен лето лен ткаенина, памук маица, фустан облека крпа кората навремено ткаенина

бесплатен превозот Жакард мрачно лен памук, лен лето лен ткаенина, памук маица, фустан облека крпа кората навремено

Buyers rating:
-10 % DEN 643.00
DEN 714.24

Залиха


ПРОИЗВОД СЦЕНАРИЈА
ширина : 135cm
Тежина : 150g
Примена : Пролет и есен облека, здолништа, панталони итн.
Забелешка :
Ние исто така снабдување one-stop набавка на услуги за нашите клиенти . FEDEX, DHL,тоа ќе ве чини 7-9working дена во нормален
3,Ние ќе бидат одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем
F eedback :
1,Ако не сте задоволни со нашите производи ,ве молиме контактирајте го повторно со нас да се разменат за нови објекти за
2,Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
ефект на слика :
Плаќање :
1,уплатата треба да се плати во рок од 7 дена по поставување на вашата нарачка
2,купувачите треба да биде одговорен за сите други трошоци, а за данок во нивната земја
Превозот :
1,Како и обично ,ние ќе испорака на вашите производи, со 3 дена откако ќе го потврдите вашето плаќање
2,Ние ги користиме Кина пост воздух mail да брод на вашите производи, вие може да ги добиете во 15-45days како и обично ,ако изберете и други изрази ,како што се ТНТ, UPS-от.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или непријателски повратни информации.ако нешто не можете да најдете во нашата продавница ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не информира нас ,ние ќе извори за вас
Посакуваме да имате пријатен шопинг во нашата продавница ,ако било какви прашања или ви требаат повеќе детали ,само се чувствуваат слободни да контакт со нас
.

Основни карактеристики

Техника:
Ткаени
Плетени Тип:
Tricot
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Анти-Mildew
Ширина:
135cm
Тип:
Двојно памук предиво

Најдобри понуди