• Обновено
Мотоцикл Масло Мрежа Филтер За Suzuki GSX-R1300 GSXR1300 R - X Y К1 К2 К3 K4 K5 K6 K7 Hayabusa 1999-2007 Мотор Масло Филтри

Мотоцикл Масло Мрежа Филтер За Suzuki GSX-R1300 GSXR1300 R - X Y К1 К2 К3 K4 K5 K6 K7 Hayabusa 1999-2007 Мотор

Buyers rating:
-5 % DEN 388.00
DEN 408.00

Залиха

Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 64mm ( 2.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Телефон мора да се for international express превозот.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Име На Модел:
За Suzuki GSX-R1300 GSXR1300 R - X Y К1-K7 Hayabusa 1999-2007
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
GFYSHIP
is_customized:
Yes
боја:
Како на сликата покажа
Име:
филтерот за масло
Надворешен дијаметар:
65 mm
Отстранување Орев Големина:
17 mm
Тема Спецификација:
M20 x 1.5
Анти Мозоци Назад Вентил:
Yes
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
PSI Олеснување Вентил:
Yes

Најдобри понуди