• Обновено
2017 Топла Продажба Жените Јога Спорт Вест Високо Еластична Брз Сува Мрежа Печатење Салата Работи Спортски Облека Секси Жените Camisole Врвот

2017 Топла Продажба Жените Јога Спорт Вест Високо Еластична Брз Сува Мрежа Печатење Салата Работи Спортски Облека

Buyers rating:
-29 % DEN 573.00
DEN 806.40

Залиха


Добар ден и среќен шопинг тука!! 1. Ние сме искусни производител со добра репутација! Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не се прими пратката во рок од 60 дена, ние ќе се прошири и на време на испорака за вас. Ве молиме не го достави спор и да ја напуштат еден неутрален или негативен фидбек без контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите за вас. 2. Ние ќе ви обезбеди најдобра цена, ако ви се веледрогерија, или пад на превозот продавачот, ве молиме ги споделите со нас вашиот бизнис тип кога ќе го поставите цел. 3. Ако сте руски пријатели, ве молиме оставете ги вашите полно име и детали адреса за да се избегне не добивањето на пратката. спортски панталони женски јога leggings Јога Па Ткаенини : најлон/полиестер/spandex 1. Висока еластичност, тесни околу вашето тело,мека и удобна, да се подобри ефикасноста на мускулите, да ги задржи безбедно вашите мускули. 2. Пот-wicking, брз-сува техника во ткаенина. пот ќе биде absorted во ткаенини, а потоа ќе tansfer пот за време на својата се движат, нема да се чувствуваат влажни и тесна врска тело, уште comfortale, ткаенина е со дише функција, многу повеќе природни, погодни за вашите потреби. Можеби ќе ви се допадне подолу intrested предмети. Брендови само borned за спорт,нашиот производ е само за оние пријатели како и нашите роднини, кои во потрага за убавина и здравје засекогаш. Ние строго devolop и дизајн секој производ,Со цел да се даде посебен шопинг искуство. Секоја година, ние ги донираат некои САЛАТА облека на лицата со инвалидитет , најдобри желби за нив. Како спорт култура пионер и засилувач ,искрено се надеваме да го споделите w о сите луѓе.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
002116
Материјал:
Spandex,Полиестер
Функција:
Анти-Навремено,Брзо Сува,Дише
Ткаенина Тип:
Плетени
Производство место:
кина guangdong
фитнес вест:
Јога/Работи/Спорт
Фитнес јога врвот ткаенина:
полиестер/spandex
салата топ вест Боја:
Црна
јога резервоарот на врвот на апликацијата:
Работи / Јога / било кој спорт/Танц
спортската вест ткаенина функција:
дише/ брзо сува/ мека
јога вест производ време:
2017
јога врвот Објектот нема:
002116
јога топ дизајн стил:
активни хулахопки
салата топ вест Големина:
S-M-L

Најдобри понуди