• Обновено
Sundoo SH-100F 100N Дигитални Посебни Притискање Push Pull Сила Колосек ,Посебно Тестер на Напон

Sundoo SH-100F 100N Дигитални Посебни Притискање Push Pull Сила Колосек ,Посебно Тестер на Напон

Buyers rating:
-5 % DEN 18012.00
DEN 18960.00

Залиха

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.SPF Димензија : L * W * H ( mm ) 150 * 210* 260; мозочен Удар : 25mm;
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Освен некои земји и APO/FPO). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!.9
Производ Спец :

1.
Sundoo SH-100 F 100 N Дигитални Посебни Притискање Push Pull Сила Колосек ,Посебно Тестер на Напон
Краток Вовед :
SH-F Серија Дигитални Притискање Сила Мерач се посебна сила мерачи за тестирање на притискање, батон, се префрлат и така натаму. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. Ние само брод да се потврди цел адреси. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија.

Основни карактеристики

Макс Оптоварување:
100N
Дисплеј Тип:
Дигитални
Бренд Име:
Sundoo
Број На Модел На:
SH-100F
Капацитет:
100N
Оптоварување Резолуција:
N 0.05
Точноста:
+/-0.5%(рок)
Опсег:
10%-100%FS

Најдобри понуди

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 154.00 167.04