• Обновено
h763 Отворено пешачење кампување 18-во-1 мултифункционален картичка отворено EDC алатка касета водоотпорен lifesaving

h763 Отворено пешачење кампување 18-во-1 мултифункционален картичка отворено EDC алатка касета водоотпорен lifesaving

Buyers rating:
DEN 417.60

Залиха


12940
Име : Мулти-алатка картичка
Материјал : Нерѓосувачки челик
Спецификации : 90 * 60 * 7mm
Тежина : 48g
Пакување : 480 PCS
Сабја картичка животот за заштеда на мулти-функција картичка алатка картичка универзална сабја-една мулти-функција картичка 18
18 функција алатка картичка претстави :
Паричникот картичка нинџа алатка, поставете 18 видови на функции во една картичка, шише настроената, cm владетел, клуч, шрафцигер, лупа, влага играње покер и компас. Мала кредитна картичка големина, лесно се вклопува во вашата чанта да се носат! Хексадецимален копче (големина 3); може да настроената; Настроената; помеѓу нозете; отворено писмо нож; надвор од кутијата; (4 големина) шрафцигер
овошје нож, нож paring
Опстанок сечење, риба нож
Sawtooth се погодни за да се распаѓаат животински коски, виси на дрво ..
Хексадецимален копчиња, поддржува 3 видови Завртки орев
зголемувачот
компас
Функционална мал нож
свирче
Острило
toothpick
Храна клип
Влакна рака јаже

Основни карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
EDCGEAR

Најдобри понуди