• Обновено
2017 100pcs 25cm Црна Серија Невидливи Најлон Патентите Близок-крај За Шиење Производители Директна Продажба Плетење Страна во Задниот Скриени

2017 100pcs 25cm Црна Серија Невидливи Најлон Патентите Близок-крај За Шиење Производители Директна Продажба

Buyers rating:
DEN 816.00

Залиха


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$17
$17
$17
$17
$1.96
$1.96
$3.3
$3.5
wy-приклучок-крај
3# 100pcs/многу 25cm Црна серија невидливи Најлон патентите Близок-крај за шиење Производители Директна Продажба Плетење Страна во Задниот
Големина:3# тежина : 0.5 kg/многу
количина : 100pcs/број/боја Материјал:Најлон
Производ стил : 3 # невидливи патентите
боја Картичка : T302,T303,T304,T305,T306,T307,T308,T309,T310,T311,T312,T313,T314,T315,T316,T317,T318,T319,T320,T383
За Цел: 1.Сите производи се внимателно разгледани пред складирање,и спакувани и за пратката. 2.Ве молиме изберете вистинската големина или боја за она што го сакате,ние ќе ја испрати на парцела, како што се избере во ред. За Производи : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-3cm разлики. За Услугата : Сите производи се спакувани со manual (рачно), може да биде малку грешки.Ако добиете нешто погрешно или неисправни една, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш. За Повратни Информации : 1.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање! Имаме професионални фабрика која користи напредни машина и зрела технологија.
Ние контрола на квалитет строго во секој процес.
Имаме професионални инспекцискиот тим на увид на стоката во секоја цел.

Основни карактеристики

боја:
T302, T303, T304, T305, T306, T307, T308, T309, T310, T311, T312, T313, T314, T315, T316, T317, T318, T319, T320, T383
Големина:
3
Должина:
25cm
Тип На Производ:
Патентите
Функција:
Невидливи
Употреба:
Дома Текстил,Облека
Патент Тип:
Близок-Крај
Број На Модел На:
3#Невидливи
Пластични Тип:
Најлон
Бренд Име:
DemonHunt
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди