• Обновено
Слика CCD Сензори матрица Поправка на Дел за Sony DSC-HX300V HX300 дигитална камера

Слика CCD Сензори матрица Поправка на Дел за Sony DSC-HX300V HX300 дигитална камера

Buyers rating:
DEN 1919.52

Залиха


Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.
Ви благодариме за вашето внимание!!!.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
SONY
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Бренд Име:
goglibee
Пакет:
No
Број На Модел На:
DSC-HX300V HX300

Најдобри понуди