• Обновено
JaheerToy Бебе Образовни Дрвени Играчки за Деца Градска Архитектура Графика Ѕвезденото Небо Лавиринт Игра 3-4-5-6-7-8 ГОДИНИ Децата Подарок

JaheerToy Бебе Образовни Дрвени Играчки за Деца Градска Архитектура Графика Ѕвезденото Небо Лавиринт Игра 3-4-5-6-7-8

Buyers rating:
-45 % DEN 1267.00
DEN 2304.00

Залиха

Ние веќе се предвидени еден превозот метод за слободни или пак само се роди мал дел.
Превозот И Испорака
1.
Царинските Давачки & Даноци
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават
позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден. Вашата Повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис. Ние навистина го ценат тоа.
Материјал : дрво
Пакување : кутија Боја
Големина на : 38.
Повратни информации
1. Примачот мора да биде во согласност со сите закони и прописи на земјата на дестинација. Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да се предвиди
она што тие можат да бидат.Ве молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка. Ние ќе го организира превозот, како е можно поскоро.3 CM
Тежина : 1 KG

Плаќање
1.Покрај тоа, ние исто така имаме предвидено ви најбрзиот превозот метод за вашиот избор,која може да поминат помалку од 15 дена за да стигне до вас.Ве молиме да направи плаќање по купувањето.
Клиенти кои споделување на стоки купени во нашата продавница на facebook ќе се претстави со мал подарок.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка. Ако имате било какви се жалат во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Aliexpress и ние ќе го пробате
најдобри напори за да ги реши вашите проблеми.
За оваа превозот начин, тоа би обично се земаат 15 до 39 дена за вашата цел да стигнат до вас.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Q007
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JaheerToy
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
имајте сува
Материјал:
Дрво
Тип:
Обука на децата логично размислување способност
Скала:
1
Тема:
Згради
Количината на Предмети во Собата:
1

Најдобри понуди

MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00
Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00