• Обновено
E35 миленичиња куче Работи влечење јаже куче влечење јаже за надвор утро работи

E35 миленичиња куче Работи влечење јаже куче влечење јаже за надвор утро работи

Buyers rating:
-20 % DEN 305.00
DEN 381.60

Залиха

Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
Секоја успешна соработка доаѓа од доверба и комуникација!
Нова продавница треба вашата поддршка и доверба да се развива и расте!
Ние ќе се земе сериозно секој клиент! Ви благодариме!
Се надевам дека ќе биде нашиот прв клиент кој цел на оваа производи.
Ако сакате да нарачате повеќе,Само се чувствуваат слободни да побарате повеќе попуст.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
Превозот :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да ја плати
за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Купувачите ќе биде одговорен за сите ре-турнеја надомест и/или redelivery трошоци
ако пакети не се тврди во вашиот поштата и потоа
се врати за нас.
E35 миленичиња куче Работи влечење јаже
НОВИ Пристигнување во јули,2017. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
Се Враќа & Наплата :
За замена, ве молиме вратете објектот за да ни во неговата оригинална состојба и
укажуваат на она што би сакал да се разменат за.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
За наплата, ве молиме вратете го објектот за да ни во неговата оригинална состојба и трошоци
на објектот помалку поштенски ќе бидат вратени.
За бесплатен превозот, објектот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната,
тоа ќе пристигне во повеќето земји во рок од 10-25 работни дена.

Основни карактеристики

Големина:
one size
Тип:
Кучиња
Функција:
Персонализирани
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Куче Поводник Тип:
Рацете Слободни Leashes
Јака Тип:
Работи влечење јаже
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses

Најдобри понуди