• Обновено
200pcs Пеперутка и Цвет Ласерски Сече свадба партија корист кутија во бисерни Бонбони Кутија со Панделка

200pcs Пеперутка и Цвет Ласерски Сече свадба партија корист кутија во бисерни Бонбони Кутија со Панделка

Buyers rating:
-10 % DEN 1693.00
DEN 1881.60

Залиха


Ласерски Сече Пеперутка и Цвет свадба партија корист
кутија во бисерни бонбони кутија,партија покаже подароци
Боја : бела/розова/виолетова
Големина:за 5*5*7.5 cm
Материјал : хартија + лента пакет : opp

Основни карактеристики

Повод:
Шема:
Цвет,Пеперутка,Солидна Боја
is_customized:
Yes
Бренд Име:
POPIGIST
Број на Компјутери:
200pcs
Број На Модел На:
XTH004
Материјал:
Картон
Големина:
5*5*7.5 cm
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Филм Карактер

Најдобри понуди

RTD2486RD RTD2486R QFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTD2486RD RTD2486R QFP

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 99.00 108.00