• Обновено
Нови оригинални DS08015B12U 80 * 80 * 15 12V 0.60 НА вентилаторот за ладење поддржува PWM

Нови оригинални DS08015B12U 80 * 80 * 15 12V 0.60 НА вентилаторот за ладење поддржува PWM

Buyers rating:
-10 % DEN 561.00
DEN 623.52

Залиха

Нови оригинални DS08015 B12 U 80 * 80 * 15 12 V 0.60 НА вентилаторот за ладење поддржува PWM Модел : DS08015 B12 U Големина : 80 * 80 * 15mm Лежишта : Двоен топката лежишта Напон : DC напон од 12 V : 0.60 Моќ : 5.67 W Брзина : 3200 ВРТЕЖИ во минута Воздушниот волумен : 43.67 CFM Правец на притисок : 4.0 mm H2 O Бучава : 37.9 д-БА

Основни карактеристики

Бренд Име:
Кул Ладно
Фан Големина:
92x92x25mm
Волумен На Воздух:
30CFM
Бучава:
25dBA
Примена:
На Графички Картички
Број На Модел На:
DS08015B12U
моќност:
1.56 W
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
1
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа

Најдобри понуди

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00