• Обновено
4 парчиња x FS висок квалитет на Врвот Довод на Гориво Инјектор Видови ОЕМ 25319301 25333351 25334150 17125097

4 парчиња x FS висок квалитет на Врвот Довод на Гориво Инјектор Видови ОЕМ 25319301 25333351 25334150 17125097

Buyers rating:
-5 % DEN 3100.00
DEN 3263.52

Залиха


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Основни карактеристики

Материјал Тип:
17125097
Amarok-Година:
2010
Објектот Должина:
FJ10596
is_customized:
17125097
Бренд Име:
PABOKAY
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Amarok
PABOKAY:
FJ00062

Најдобри понуди

UDN2916EBT
  • Обновено
Оценка на клиентот:

UDN2916EBT

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 113.00 122.40
MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 60.00 65.28