• Обновено
YABEISHINI Нов Бренд Гроздобер Дама Чанта Дизајнер Жените Рамо Кеси Познатиот Двојно Џеб Кеси Секојдневен Tote Кеси Sac Главен

YABEISHINI Нов Бренд Гроздобер Дама Чанта Дизајнер Жените Рамо Кеси Познатиот Двојно Џеб Кеси Секојдневен Tote

Buyers rating:
-53 % DEN 831.00
DEN 1769.28

Залиха

YABEISHINI Нов Бренд Гроздобер Дама Чанта Дизајнер Жените Рамо Кеси Познатиот Двојно Џеб Кеси Секојдневен Tote Кеси Sac Главен
Имајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
Note3 : Торба има само завршен, имаше мала мирис. Купувачот примените торба и мирисот ќе исчезне по вентилација 1-2 дена.

Основни карактеристики

Големина:
beautiful bag
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Бренд Име:
YABEISHINI
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Saffiano
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Декорација:
Sequined,Ruched
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
MQ02
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Популарната Елемент:
Цврста стил
Материјал Технологија:
Висок Квалитет на стп Кожа
Форма:
Повик Tote
Тежина:
0.78kg
Подигнете компонента тип:
Мекото
Пол:
жените девојки дами женски feminina mujer femme
Висококвалитетна кожа гласник торба:
2017 Мода Познати жени чанта
Врежана висококвалитетна кожа рамо:
луксузни чанти жените кеси дизајнер
кожни торби за жени:
жена кеси 2017 торба чанта модни чанти
жените луксузна торба:
жените кожни чанти

Најдобри понуди