• Обновено
20pcs/многу ! трговија на големо 75см 4 предници вештачки растенија Clematis флорида Thunb Лажни Clematis плачејќи врба лисја зелени растенија/лист

20pcs/многу ! трговија на големо 75см 4 предници вештачки растенија Clematis флорида Thunb Лажни Clematis плачејќи

Buyers rating:
-15 % DEN 1224.00
DEN 1439.52

Залиха

тие се премногу долго , ние мора да се наведнуваат нив за пакет . Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. Имаат убав ден, ви благодариме. Ви благодариме! Превозот Услови 1. Експрес : 5-10 дена. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение.(ЕМС 10 -20 дена) 3. e-Пакет : 10-25 дена . Ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас.но, не е отворен спор без контакт. Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 60 работни денови на светот. Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
Тука нашата цена е за 1 lot = 20 парчиња, не се вклучуваат вазна или другите. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
ДД-FP1999cdc
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Бренд Име:
ЧАБИ ДЕТЕ
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Тип:
лажни растенија

Најдобри понуди

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 154.00 167.04
72060W200FPV
  • Обновено
Оценка на клиентот:

72060W200FPV

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 819.00 890.40