• Обновено
2017 Висок Квалитет на Децата Принцот Cosplay Костим ноќта на Вештерките Костим Деца Фенси Cosplay Костим Погоден За 110-150 CM

2017 Висок Квалитет на Децата Принцот Cosplay Костим ноќта на Вештерките Костим Деца Фенси Cosplay Костим Погоден

Buyers rating:
-35 % DEN 1103.00
DEN 1697.28

Залиха

2017 Висок Квалитет на Децата Принцот Cosplay Костим ноќта на Вештерките Костим Деца Фенси Cosplay Костим Погоден За 110-150 CM
Бренд Име : СРЕЌЕН ОСТРОВОТ Пол : Деца Дете Материјал : Полиестер и Е прилагодена : Да Посебни Употреба : Корпоративен Имиџ/Производ, Промоција/ Поединец Или Collective Entertainment Функција : Cosplay Костим За Деца Производ содржина : T-shirt / панталони / Наметка / Појас / Headwear / Bracers * 2 / Чевли капак * 2 Големина : M (110-120 cm) L (120-130 cm) XL (130-140 cm) XXL (140-150 см)

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Извор:
Принцот
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Наметка,Врвот
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Spandex
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
Принцот Cosplay Костим
Бренд Име:
СРЕЌЕН ОСТРОВ
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Принцот
Компоненти:
Појас / Headwear / Bracers * 2 / Чевли Капак * 2
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Апликации:
Ноќта На Вештерките,Божиќ,Дневна,Карневал,Забава
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Дете Децата
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Принцот Cosplay Костим
боја:
како на сликата покажува
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
M L XL XXL
Извор:
Принцот Cosplay Костим

Најдобри понуди