• Обновено
FORUDESIGNS 2018 Мода Патување Ранец Симпатична 3D Чарлс Куче Жените Рамо Ранци Секојдневно Bagpack Училиште Лаптоп Кеси Mochilas

FORUDESIGNS 2018 Мода Патување Ранец Симпатична 3D Чарлс Куче Жените Рамо Ранци Секојдневно Bagpack Училиште

Buyers rating:
-48 % DEN 1223.00
DEN 2351.52

Залиха


Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.
FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.ве молиме во вид преовладува. ние им даде некој шанса да се претвори нивната фантазија во реалноста,било слики што сакате да бидат испечатени на производи.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
Секојдневно Ранец
Дожд Маска:
Yes
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Чувствував
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот:
3D животинско жените ранец
Шаблон Тип:
3D Кралот Чарлс Spaniel куче животинско училишни ранци за момчиња и девојчиња
боја:
црна зелени
Тежина:
500g
Употреба:
патување спортски ранец за лаптоп платно daypack
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
гравитацијата падне ранци mochilas infantil escolar
Големина:
44*31*18cm
кориснички:
Yes
капка шопинг & трговија на големо :
Поддршка

Најдобри понуди

ранец странични воздушни перници градите 14 инчен лаптоп торба година топла продажба машки воени ранци мулти-функционални
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ранец странични воздушни перници градите 14 инчен лаптоп торба година топла продажба машки воени ранци мулти-функционални

Добредојде !Топла ПроизводПовеќе производи, ве молиме да кликнете : Пријателски Потсетување : Имајте на

DEN 1683.00 2337.12