• Обновено
евтини гумени превртување на воздухот песна качување фитнес мат спортска опрема со слободни пумпа 4m х 2м х 0.2 m за продажба

евтини гумени превртување на воздухот песна качување фитнес мат спортска опрема со слободни пумпа 4m х 2м х 0.2

Buyers rating:
DEN 34512.00

Залиха

Како можам да го користите?
Можете да ги користите овие душеци во било која комбинација за да се постигне подобро користење ефект. Гумени воздух подот е водоотпорен,тоа е добар воздух-стегање.Тоа е лесно на телото на низок притисок, но доаѓа блиску до пролет подот на повисоки притисоци.Она што е макс оптоварување за овој мат?
600 Lbs.Погодна за рекреација корисници
5. Без разлика дали сте дома, на одмор, или во куќата на една пријателка, сеуште можете да се обучуваат како да сте во салата.Се користи за група на класи или еден-на-еден тренинг
4.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?
Yes (да).Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност
3. Лесно да се постави,продавница,и се движат наоколу.Колку долго може да гумени мат трае?
7 до 8 месеци
3.
Гумени воздух кат се направени од издржлив ПВЦ мушама која е водоотпорен,висока јачина и висока густина. Погодна за рекреација корисници.
евтини гумени превртување на воздухот песна качување фитнес мат спортска опрема со слободни пумпа 4m х 2м х 0.2 m
Боја : Небото сино
Материјал : ПВЦ и Специјални Капка бод ткаенина
Технологија : Ладно поврзување
Додатоци : слободна рака пумпа х 1, поправка комплет x 1
Гаранција : 2 години
Inflating време : околу 5 минути
Испорака : by Express,Fed Ex
Опис на производот
1.2 m за продажба
gymnastic мат тротоарите
обука мат
фитнес мат
превртување на песни за дома
спортски душеци безбедност
Големина : 4m х 2м х 0.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Јас може да го користи во вода?
Yes (да).Воздухот Мат е толку светло и мали што лесно ќе се вклопат на задното седиште од вашиот автомобил.

Основни карактеристики

боја:
Сина
Бренд Име:
голема река хил
Број На Модел На:
4m х 2м х 0.2 m
Одделот За Името:
Жените
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
inflatalbe воздух песна
боја:
Небото Сино
испорака:
Од Експрес,FedEx
Гаранција:
2 години
време на испорака:
3 до 7 дена
Пакет:
крпа торба, лесно да се носат

Најдобри понуди