• Обновено
2017 куклена куќа 24 64cm Нова Голема Големина рачно изработени Раѓа Бебиња Силикони Винил Адора lifelike момче кукла bebe Раѓа Преродба Menina

2017 куклена куќа 24 64cm Нова Голема Големина рачно изработени Раѓа Бебиња Силикони Винил Адора lifelike момче

Buyers rating:
-29 % DEN 4737.00
DEN 6671.52

Залиха


2017 куклена куќа 24" 64cm Нова Голема Големина рачно изработени Раѓа Бебиња Силикони Винил Адора lifelike момче кукла bebe Раѓа Преродба Menina
Опис :
Големина : 64cm
Тежина : 1.7 kg
Структура : на главата и екстремитетите се увезуваат мека силика гел, телото е памук, многу мека; Кукла може да екстремитети активности, можат да седат може да лага; Не стои, не може да се зборува; Платно кукла тело нема да влезете во вода
Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, очите не можат да трепка
Коса : увоз mohair, прирачник импланти, може да се мијат и се облекуваат
Скроена облека : според бебе големина
Производот ги исполнува кон ЕУ националните стандарди царината, 100% безбедност и заштита на животната средина
Деталите се насликани од страна на дизајнерот лично да се заврши , изработка
бебе раѓа бебе родено во континуитет повторно се раѓа бебе boneca brinquedo menina npkdoll силикони кукли раѓа играчки, кукли juguetes brinquedo boneca раѓа раѓа кукла бебиња

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Материјал:
Винил
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Батеријата:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Бебе Кукли
Број На Модел На:
бебе-995
Карактеристики:
Образовни,DIY Играчка
Професии:
Принцезата
Тема:
Професии
Предупредување:
не мултифункционален
Димензии:
55cm
Форма:
bebe во континуитет повторно се раѓа
Стил:
силикони во континуитет повторно се раѓа бебе кукли
Модел:
DH070708-24

Најдобри понуди

силиконски бебе кукла раѓа жив новородените бебиња спијат придружува кукли за Девојка Деца играчка за Божиќ роденденски
  • Обновено
Оценка на клиентот:

силиконски бебе кукла раѓа жив новородените бебиња спијат придружува кукли за Девојка Деца играчка за Божиќ роденденски

Вклучува : кукла доаѓа со облека + магнет pacifier + шише Бебе телото, крвните садови може да се јасно да се ви�

DEN 6292.00 12337.44