• Обновено
10pcs/Многу 582535 3.7 V 470mAh Батерија Li-Полимер Батерија За tachograph SP5 GPS papago DVR F300 F310 F300C F200 F210 d720

10pcs/Многу 582535 3.7 V 470mAh Батерија Li-Полимер Батерија За tachograph SP5 GPS papago DVR F300 F310 F300C

Buyers rating:
-5 % DEN 1824.00
DEN 1919.52

Залиха


Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
ние не сме одговорни за undelivered адреса.
Следново е превозот време референца за некои земји. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

Основни карактеристики

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10pcs/многу
Број На Модел На:
582535
Номиналниот Капацитет:
470mah
Големина:
T=5.8mm W=25mm L=35mm
Конектори:
3-жица и 1.0 конектор
Батеријата Својства:
Брендот на оригиналниот
Функција:
Батерија
Volt:
3.7 V
користат за:
DVR MP3 MP4 GPS играчки
Номиналниот Капацитет:
470mah
Околу тежина:
9g
Сопствени приклучоци:
Yes
Циклус на животот:
700-800 циклуси

Најдобри понуди

Полнење 2/3aa Nimh Батерија 1.2 v 650mah x 5pcs
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Полнење 2/3aa Nimh Батерија 1.2 v 650mah x 5pcs

Полнење 2 / 3aa Nimh Батерија 1.2 v 650mah x 5pcsРаботи како домаќинство замени батерии за камера / controlller / palyer / играч

DEN 324.00 431.52