• Обновено
Ретро Кожа Телефон Кеси Маска За iPhone 6 6S iPhone 6Plus 6S Плус Filp Покрие Мобилен Телефон Случај Сплит Магнет Две-во-едно дизајн

Ретро Кожа Телефон Кеси Маска За iPhone 6 6S iPhone 6Plus 6S Плус Filp Покрие Мобилен Телефон Случај Сплит Магнет

Buyers rating:
-30 % DEN 424.00
DEN 605.76

Залиха

Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето.
Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 работни денови, Ако по 60 работни денови уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија. Гаранција & Политика На Враќање : 1. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате. Особено во шпицот пати. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација.

Основни карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6S, За iPhone 6S Плус
Мало Пакет:
Yes
Големина:
20*10*3
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 6
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Бренд Име:
LUOSHUYAN
дизајн:
Гроздобер
Карактеристики:
Ретро Filp Покрие Кожа Телефон Кеси
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Флип Случај
SKU:
YJFTPU002
Comptible Модел:
За iPhone 6 6s
статус:
во парк
боја:
како се покаже слика
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Трговија на големо поддршка
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Ретро Кожа Телефон Кеси Filp Покрие Сплит Магнет Две-во-едно Desgin
Број На Модел На:
За iPhone 6Plus 6S Плус

Најдобри понуди