• Обновено
топла продаваат Евтини прибор за облека везови чипка печ чипка додатоци партија свадба декорација C5725

топла продаваат Евтини прибор за облека везови чипка печ чипка додатоци партија свадба декорација C5725

Buyers rating:
-23 % DEN 14.00
DEN 18.24

Залиха


Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата пристигнувањето, но во саботата, испраќачот е да се има голем празник, ние ќе се прошири еден работен ден да ја пратите пратката. Потоа Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.
Начин На Плаќање
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во РЕД. Подготви железо. Ако не, обидете се повторно во над истиот начин.
Превозот Време :
Тоа обично трае околу 15 работни денови во САД и повеќето земји и 20-35 работни денови во светот (Шпанија, Бразил, може да трае подолго време отколку САД). Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Ние обезбеди економски превозот преку Кина пост на интернет за редовни нарачки, кој е еден вид на превозот метод примен од страна на Али-експрес.
(2) се Исчисти дел што се случува да се пеглаат на. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни услуга. ( Ако имате посебни потреби за превозот метод или сакате да ги пратите од побрзо превозот, ние исто така може да понуди DHL, Epacket или ЕМС, но треба плаќаат екстра превозот надомест, само изберете еден веднаш во испорака опција. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Имаме наведени сите методи и плаќање во превозот опција )
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата пристигнувањето, но во саботата, испраќачот е да се има голем празник, ние ќе се прошири еден работен ден да ја пратите пратката. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
(3) И ве молиме да се прилагоди на температурата на железо со соодветен степен.)
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
Младите Браќа И Сестри
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
C5725
Техника:
Appliqued
Големина:
as picture show
Големина:
како се покаже слика
Количина:
1pcs
Функција:
Рачно изработени
Тип На Производ:
Закрпи

Најдобри понуди

1000pcs/Многу Appliqued DIY 1.5 CM Круг Чувствува Ткаенина Влошки Додаток Закрпи Круг Ткаенина за цвет/шапка/чанта/облекувам/занает
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1000pcs/Многу Appliqued DIY 1.5 CM Круг Чувствува Ткаенина Влошки Додаток Закрпи Круг Ткаенина за цвет/шапка/чанта/облекувам/занает

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ќе има 7 дена да контак

DEN 82.00 138.72