• Обновено
3pcs/Многу Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина за да го Заклучите Држачот За Трајна Шминка Веѓа Усни Капи

3pcs/Многу Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина за да го Заклучите Држачот За Трајна

Buyers rating:
-15 % DEN 437.00
DEN 513.60

Залиха


3pcs/Многу Транспарентен Тетоважа Мастило Чаша Носителот Тетоважа Машина за да го Заклучите Држачот За Трајна Шминка Веѓа Усни Капи Карактеристики : 1.материјалот е акрил и пластика. 2.вкупно има 3 еез купот на сопствениците. 3.за чаши и пенкала. 4.најдобро за тетоважа уметник. Тип На:круг пен носителот Тип Б : правоаголник чаши носителот Тип C : овална чаша носителот Пакет се Вклучени : 3 PCS Тетоважа Мастило чаша Носителот

Основни карактеристики

боја:
Тип НА 3PCS, Тип Б 3PCS, Тип C 3pcs, 3 Видови Мешани
Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На:
3pcs
Материјал:
акрил и пластика
Бренд Име:
ЈУНИ.М
Пакет:
3pcs/многу

Најдобри понуди