• Обновено
Бесплатно користење на Логото Сопствен Бизнис А5 Лаптоп Канцелариски Канцелариски Материјали СТП Дневник Кожа Врзивно Пишување Влошки Мини A6 Излет Notepad

Бесплатно користење на Логото Сопствен Бизнис А5 Лаптоп Канцелариски Канцелариски Материјали СТП Дневник Кожа

Buyers rating:
-8 % DEN 389.00
DEN 422.40

Залиха

*Бесплатен превозот само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 15-45 работни дена да пристигнат. Ние може да се печати било логото или името на својата маска, вие само треба да обезбеди high definition слика на услугата на купувачи, и ние ќе го стори останатото за вас!
Ласерско Гравирање
Answer : ___________________________ Note : пенкало е само еден реквизит, ве молиме да контактирате со услуга за да купите ако треба. *Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. *Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Може исто така заинтересирани во следните ставки!
Детали :
Дали сакате да поседувате еден поединец лаптоп со вашето име на својата маска? Дали имате креативни боја но, нема место да се задржи тоа? Дали сте наоѓање фантастичен подарок за вашите пријатели, семејства и љубовник? Потоа доаѓаат тука! Материјал на нашите лаптоп е со висок квалитет, мазна чувство и долг животен век. Повратни информации : * ве Молиме e-mail мене пред да замине негативни повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Гаранција : * Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; *Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е испорачан; *Пред да се испрати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални информации. *Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плати дополнителни превозот цена(3-5 работа дена за да стигне до вас ) и контакт *Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.

Основни карактеристики

боја:
црна, Кафеава
Големина:
A5, A6
Стил:
Hardcover
Внатрешните Страници:
120 Листови
Употреба:
Меморандуми Дневно
Маска Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
NB030
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Бренд Име:
PAPERBOAT
Употреба:
промоција
Со Заклучување:
Yes
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Стил:
бизнис
Тип:
Составот Книга
A5:
14.8*21.4 cm
A6:
15.2*9 см
логото:
кориснички
бизнис:
лаптоп

Најдобри понуди

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел

Добредојдовте на нашата продавница! XT60 Конектор Машки W / Домување 10 CM Силикон Жица 10 AWGЖица должина : 10cm (�

DEN 88.00 93.12