• Обновено
Висока Моќност Предводена Headlamp Светлата П5 T6 L2 LED Водоотпорен Главата Светилка Факел прилагодливи зум за Лов, Риболов, Велосипедизам

Висока Моќност Предводена Headlamp Светлата П5 T6 L2 LED Водоотпорен Главата Светилка Факел прилагодливи зум

Buyers rating:
DEN 378.72

Залиха


* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.7 V (батерија не е вклучуваат на овој линк) Боја : Црна со Сини Бенд Прилагодлив Фокус, Zoomable LED Headlamp Пакет, вклучувајќи :
Производ слики :
* Ние брод на светот .
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays.
* П : Зошто имате таква ниска цена за објектот? Тие се со добар квалитет и сосема нов?
A : ДА, ќе ја платат ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови објекти директно од фабриката.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.7 V / парче, не се вклучени) Боја : Црна со Сини Бенд Прилагодлив Фокус, Zoomable LED Headlamp Прекинувач : раководител switch T6 Спецификација : 100% Сосема Нов Модел на ЛЕР : 1 x XML-T6 LED Сијалица Lumens : 2000 Lumens Водоотпорен дизајн Алуминиум легура школка Алуминиум рефлектор 3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка Режим Модел на Батеријата е потребно : 2 x модел на батерија 18650 3.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
П5 LED, T6 LED, L2 LED
Бренд Име:
QvvCev
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CE,CCC
Wattage:
8w
Извор На Светлина:
LED
Водоотпорен:
Yes
Зрак Агол:
60°
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Број На Модел На:
18215
Цел:
за лов, велосипедизам, качување, и кампување
Тип На Објект:
Предните светла
Модел на LED Монистра:
LED
боја:
црна и златна
Други име:
hoofdlamp,linternas frontales cabeza,главата на светилката
боја на светлина:
Бела
Пакет Содржина:
1 x Главата светилка (не вклучуваат информации за батеријата и полначот)
Погоден батеријата:
2 X батерија 18650 3.7 V ( не се вклучуваат )

Најдобри понуди