• Обновено
BERRYLION 9pcs Torx Хексадецимален Ален Клуч Клуч Сет T10-T50 L-Форма Шрафцигер Универзален Клуч За Домаќинство Поправка на Рачни Алатки

BERRYLION 9pcs Torx Хексадецимален Ален Клуч Клуч Сет T10-T50 L-Форма Шрафцигер Универзален Клуч За Домаќинство

Buyers rating:
-49 % DEN 480.00
DEN 940.32

Залиха


Карактеристики : Топлина третираат Хром Vanadium Челик материја Висока видливост големини означени на случај за брзо големина избор На арм серија може да се спаси сила и време за да се овозможи пријатен операција Torx големина : T10 T15 T20 T25 T27 T30 T40 T45 T50

Основни карактеристики

Тип:
Хексадецимален Копче
Бренд Име:
Бери Лав
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Карактеристики:
Двојно Крајот,Мини,Мултифункционални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
558
Тип:
Torx хексадецимален ален клуч сет
Количина:
9pcs
Големина:
T10/T15/T20/T25/T27/T30/T40/T45/T50
Должина:
55-130mm
Обликот:
L форма
Тежина:
275g
Состојба:
Бренд Нови
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 поставува
Пакет:
Блистер Пакување
кодот:
506210955802Y

Најдобри понуди