• Обновено
големи димензии коза кашмир жените супер тенок scarfs shawl pashmina светла свила комбинација боја шарени 90x200cm

големи димензии коза кашмир жените супер тенок scarfs shawl pashmina светла свила комбинација боја шарени

Buyers rating:
DEN 4320.00

Залиха


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% коза кашмир комбинација боја шарени
содржина : >96%
екстремни мека удобно супер тенок
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ, 2017
врвен квалитет произведени во Внатрешна Монголија и Кина
90x200cm. 2x1cm
за 75g(кашмир 58g/светла свила 17g)
совети сува чиста
или се мијат со рака нежно
забрани на топла вода или машина за чистење

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
PSE17S2
Материјал:
Cashmere
Бренд Име:
Перка Dreey
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Комбинација:
еден дел,не се вклучуваат било какви други додатоци

Најдобри понуди