• Обновено
UL2468 30Meters 100 Метри/Многу Конзервирани бакар 28AWG 2 pin Црвено Црн кабел PVC изолирана жица Електричен кабел LED кабел Поврзете DIY

UL2468 30Meters 100 Метри/Многу Конзервирани бакар 28AWG 2 pin Црвено Црн кабел PVC изолирана жица Електричен

Buyers rating:
DEN 608.16

Залиха


UL2468 30 Meters 100 Метри/Многу 2 Pin Конзервирани Бакар 28 AWG Жица
Тип : 28 AWG 2 Pin Кабел
Внатрешноста материјал : Конзервирани Бакар
Надворешниот материјал : Изолирани ПВЦ
Дебелина на кабелот
Производот е едноставна конструкција и практично да ги користите, исто Така, имаат добри електрични својства и хемиска стабилност Може да се користи за LED лента DIY поврзување, итн.
Примена : Широко се користи во осветлување, апарати за домаќинство, електрични апарати, инструменти, електрични инсталации, автомобилот анти-кражба и електронски, осветлување, апарати и други високи-температура на животната средина, итн.
Пакет Содржина : 30 метри 2pin кабел

Основни карактеристики

Тип На Проводник:
Заробени
Тип:
Изолирани
Број На Модел На:
електрична жица
Изолација Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Примена:
Греење
Диригент Материјал:
Бакар

Најдобри понуди