• Обновено
Мода есен и лето pantalon femme секојдневен palazzo панталони сите натпревар лабава вода се мијат палачинка жените широк нога панталони панталони

Мода есен и лето pantalon femme секојдневен palazzo панталони сите натпревар лабава вода се мијат палачинка жените

Buyers rating:
-37 % DEN 907.00
DEN 1440.00

Залиха

Мода есен и лето pantalon femme секојдневен palazzo панталони сите натпревар лабава вода се мијат палачинка жените широк нога панталони панталони
Големина / cm Половината Пред Crotch Задните Crotch Дното Должина Слободни 60 32 35 66 96 (1cm=0.3937 инчи) [1-3cm неточноста е нормално] ,ве Молиме Проверете мерењето пред да нарачате , ви благодариме! @_@
Големина / cm Половината Пред Crotch Задните Crotch Дното Должина Слободни 60 32 35 66 96 (1cm=0.3937 инчи) [1-3cm неточноста е нормално] ,ве Молиме Проверете мерењето пред да нарачате , ви благодариме! @_@

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Twill
Пред Стил:
Pleated
Бренд Име:
LIZHIQI
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук, Лен
Должина:
Full Length
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
BXF-0301
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава

Најдобри понуди

Пролет И Лето Мода Harem Панталони Лабава Комбинација Женски Панталони Тенка Теле Должина Панталони Личност Американски
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пролет И Лето Мода Harem Панталони Лабава Комбинација Женски Панталони Тенка Теле Должина Панталони Личност Американски

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Љубезно ве Потсетам : НЕ се вклучени појас на modle!!!ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат дет�

DEN 1310.00 1439.52