• Обновено
BSIDE BTHA01 Температура Влажност Data Logger USB w/ вградена Сонда Звук-Светло за Аларм Голем Екран

BSIDE BTHA01 Температура Влажност Data Logger USB w/ вградена Сонда Звук-Светло за Аларм Голем Екран

Buyers rating:
DEN 3086.40

Залиха


Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Оваа единица може да започне звук и светло за аларм ако го надминува корисникот поставите ограничувања.Ако сакате да се испраќаат по препорачана пошта ,ве молиме да обрнете тоа и забелешка на објектот . Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена Овој пакет ќе биде пратена од Кина Воздухопловната Објавите Објекти ќе бидат проверени внимателно пред да испраќаат. Тој има голем LCD екран кој може да прикаже реално време читања и логирање информации.
Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
Напомена : Тоа го има регистрирано e-mail и заеднички mail . 5 F ); ±3%; Резолуција(Typ. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците. (GMT +8) на неделата
- Нашата канцеларија е затворена за државни празници (Кина).Ви благодариме . Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци.
Контакт со нас на :
Нашата канцеларија часа се :
- 8 : 30 сум.Почитувани сад,Германија клиент :
Според трговија прописи, ние нема да го продаде сива тело инструмент со жолта заштитна маска за сад и Германија.
Shippingtime :
Данок :
Без Данок на промет се Бара
Плаќање :
Гаранција & враќање : За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор .59 мл) Пакетот вклучува : 1 * BTHA01 Температура и Влажност метар
Превозот :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот, (руски Пост беше влијае со LCACS, па локалните пошта испорака на услуги (вклучувајќи ЕМС) ќе биде одложен многу пати) трошоците За превозот за сите земји кои се исти.

Основни карактеристики

Дисплеј Тип:
Дигитални
DIY Материјали:
Електрични
Со Светлото Или Не:
No
Бренд Име:
BSIDE
Број На Модел На:
BTHA01

Најдобри понуди

Дигитални Дрво Влага Метар MC7806
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Дигитални Дрво Влага Метар MC7806

(Освен некои земји и APO / FPO) Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.8 Калибрација : автоматски Напо

DEN 3204.00 3408.00