• Обновено
VS4524BN Нови PWM серија Lcd екран со USB кабел за Соларна енергија банка контролер 45A 45amps 12V 24V Работа

VS4524BN Нови PWM серија Lcd екран со USB кабел за Соларна енергија банка контролер 45A 45amps 12V 24V Работа

Buyers rating:
-12 % DEN 3928.00
DEN 4464.00

Залиха

Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Времето за испорака е прибл. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T,
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор). Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа .

Основни карактеристики

Примена:
Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Максимална Струја:
45A
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VS4524BN
Бренд Име:
EPever

Најдобри понуди

72060W200FPV
  • Обновено
Оценка на клиентот:

72060W200FPV

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 819.00 890.40