• Обновено
5pcs /многу 4pin RGB L T X Форма LED Конектор Клип За поврзување агол агол 5050 RGB LED Лента светлина solderless PCB одбор 10мм

5pcs /многу 4pin RGB L T X Форма LED Конектор Клип За поврзување агол агол 5050 RGB LED Лента светлина solderless

Buyers rating:
-21 % DEN 49.00
DEN 61.92

Залиха


5pcs /многу 4pin RGB L T X Форма LED Конектор Клип За поврзување агол агол 5050 RGB LED Лента светлина solderless PCB одбор 10мм
Led лента 5050 конектор клип Led лента ширина : 10мм се Користи за : Led лента 5050 RGB Материјал : ПВЦ Работа темп. : 0~40 centigrade Складирање темп. : -20~60centigrade Нема потреба лемење Пакет Вклучуваат : 5 компјутери LED Лента конектор сет или 5pcs клипови

Основни карактеристики

Бренд Име:
RAZEND
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
No
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Диоди Број/M:
60LEDs 120s
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
50000
Број На Модел На:
2546
Енергија:
Секогаш На
Боја Temp(К):
2000-8000
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
60 120/M
LED Чип Модел:
5050
200000137:
200002649

Најдобри понуди