• Обновено
За UDI F11962 U941A Поврзување Прачки РК Quadcopter Резервни Делови U941A-09

За UDI F11962 U941A Поврзување Прачки РК Quadcopter Резервни Делови U941A-09

Buyers rating:
-20 % DEN 36.00
DEN 45.12

Залиха


За UDI U941 A Поврзување Прачки РК Quadcopter Резервни Делови U941 A-09
UDI U941 A Поврзување прачки РК Quadcopter Резервни Делови U941 A-09 Опис : Brand Name : UDI Точка Име : U941 A Поврзување прачки за Користење : За Wltoys U941 A РК quadcopter Пакет се Вклучени : 1 X U941 A Поврзување прачки

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Пропелери

Најдобри понуди

3D канал писма отворено писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

3D канал писма отворено писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40