• Обновено
Обичај Pillowcase Ликовен Уметник&Густав Klimt правоаголник Патент Перница Фрли Перница Случај Покрие 45x35cm(Една Страна) Печатени

Обичај Pillowcase Ликовен Уметник&Густав Klimt правоаголник Патент Перница Фрли Перница Случај Покрие 45x35cm(Една

Buyers rating:
-17 % DEN 199.00
DEN 240.00

Залиха

Боја : Како на сликата покаже Функција : Еко-Пријателски,Не-Токсични е прилагодено : Yes (да) Одделение : Одделение Тип : Декоративни Pillowcases стил : модерна За : Самостојно ги користите или подарок Со основни или не : само маска Шаблон тип : print Применливи Луѓе : Општ Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат.Обичај услугата е достапна преку испраќање ни HD слика која сакате да ја печатите. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Со пре-shrunk ткаенина, ова pillowcase се перат на 60 целзиусови степени.Ве молиме пополнете примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку вие веројатно нема да ја прими пратката во последните. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни.
Пратката 1. Топла пребарување : Перница случај, перница, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, pillowcases, памук / полиестер, pillowcase, 3d pillowcase, литвански pillowcase, автомобил pillowcase, карактер, навлаки за дома декор, аниме перница случај, навлаки, pillowcases декоративни перници. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат.Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена, ве молиме ги споделите со нас, дека ние ќе ја за вас или наплата. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас.
Обичај Pillowcase Ликовен Уметник&Густав Klimt правоаголник Патент Перница Фрли Перница Случај Покрие 45x35cm(Една Страна) Печатени
Детали за производот Материјал : 50% памук, 50% полиестер.Тоа е zippered перница случај, со zippered отворање на страна. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би сакале да постојано подобрување на нашите производи и услуги; ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Основни карактеристики

Големина:
45x35 cm One Side
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
правоаголник
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Count:
30
Стил:
ИЗВЕДУВАЧ
Материјал:
50% памук, 50% полиестер
боја:
Како се покаже слика
За:
Само користење или подарок
Со основни или не:
Само маска
Големина:
45x35cm
Моден Pillowcase:
за Троседот Постелнина Автомобил итн.
обичај перница случај:
Поддршка обичај било шема
Печатени:
Печатени Една Страна
Применливи Луѓе:
Универзална
Слика:
Ликовен Уметник&Густав Klimt

Најдобри понуди