• Обновено
Се прилагодите посебен автомобил патосници за Десна/Лева Рака Вози Chevrolet Captiva 7seats -2009 трајни нога теписи,Бесплатен превозот

Се прилагодите посебен автомобил патосници за Десна/Лева Рака Вози Chevrolet Captiva 7seats -2009 трајни

Buyers rating:
-22 % DEN 10596.00
DEN 13584.00

Залиха

Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Основни карактеристики

Боја Име:
Црна, беж, Црвена, црна со сина, Кафена, темно кафена, црна со црвени, црни, со беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Име На Модел:
RHD/LHD-C0046
Објектот Ширина:
According to the car's model
Патосници Тип:
Мат Кожа
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
According to the car's model
Објектот Висина:
According to the car's model
Бренд Име:
RUIRI
Специјални Функции:
не се лизга,водоотпорен,издржлив ,Лесен за чистење
Материјал Тип:
вештачка кожа
Налепница Сместување:
предната и задната седишта
Вид На Налепница:
предната и задната седишта
Материјал Тип:
микрофибер кожа

Најдобри понуди