• Обновено
Лето Отворено Парови Памук Дише Потење Кратко Sleeve Кошула Мажи Жени Воена Тактичка Борба О Вратот Pullover Tshirt

Лето Отворено Парови Памук Дише Потење Кратко Sleeve Кошула Мажи Жени Воена Тактичка Борба О Вратот Pullover

Buyers rating:
-25 % DEN 733.00
DEN 977.76

Залиха


Лето Отворено Парови Памук Дише Потење Кратко Sleeve Кошула Мажи Жени Воена Тактичка Борба О Вратот Pullover Tshirt
Т-Маица Големина Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) M 46 104 - 68 18 L 47.5 108 - 70 19 XL 49 112 - 72 20 XXL 50.5 116 - 74 21 3 XL 52 120 - 76 22 "Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Блузи Тип:
Tees
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Технологија:
Finetex
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve блузи црна зелени каки
Ткаенина Тип:
Плетени
боја:
црна,Каки,Војска зелена
Функција:
Дише Потење
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Материјал:
Памук

Најдобри понуди