• Обновено
за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Голф 3 LED Опашка светлина

за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Голф 3 LED Опашка светлина

Buyers rating:
-10 % DEN 9461.00
DEN 10512.00

Залиха

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Превозот адреса : 4. Повеќето од нив со ТОЧКА & SAE Одобрени.
Тие се направени со ОЕМ стандард за квалитет и се наменети за акции светла директна замена. И ние само прифати дека светилки испрати назад спакувани во добра состојба. Испорака ве Молиме да го потврдите вашето информации кога ќе ги нарачате. И ве молиме, консултирајте се со вашата земја е царинската испостава за да ги проверите овие надоместоци пред цел. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Инаку, нема да има гаранција против превоз! По Продажба на Услуги : Ако не сте задоволни со нашите производи или било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши проблемите веднаш. Стил : Опашка светла. И може да се остане во контакт со нас од страна на следниве начини. Со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило. ( Ќе брод на еден со акции ) 3. Внимание : ве Молиме отворете и проверка на предмети, бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. Речиси сите светла се исти приклучок за точно автомобили. Политика за наплата : прифаќаме само Наплата ако Шпедитерот не бродот објектите за клиенти или брод на погрешна личност. Инсталација : Само Plug & play, Лесна инсталација.
Производ Фотографии :
Совети за Купувачите : 1. Време на испорака ќе бидат погодени од празници, лошите временски услови, царина итн. Ние брод на Адресата која ја остави во Aliexpress. Па ве молиме бидете сигурни дека вашите контакт информации се точни. Сакате да го покаже автомобилот изгледа? Или само нешто што ги задоволуваат вашиот личен вкус?
Не гледам подалеку од нашите високо квалитетни опашка светла. Ако сакате да се избере побрзо express,како DHL,UPS-от,итн. Нашите опашка светлата се изработени во високо квалитетни материјали за да се обезбеди изглед, трајност и fitment.

Основни карактеристики

Име На Модел:
xs
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Голф
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
8kg
Материјал Тип:
ABS/ПММА итн
Бренд Име:
SONAR
Специјални Функции:
НАЗАД СВЕТЛА
Тип На Објект:
Задните Светла
Леќа:
Вклучени
Лер Зрак Тип:
светилки
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
голф 3

Најдобри понуди

MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00
Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20