• Обновено
Нови Пристигне DIY Везана Manualidades Градина Девојка DMC Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Занаети Хоби

Нови Пристигне DIY Везана Manualidades Градина Девојка DMC Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Занаети

Buyers rating:
-60 % DEN 480.00
DEN 1199.52

Залиха


Градина Девојка ! DIY Везана 11 CT DMC Смета Димензија Крстот Бод во Собата за Везови Игли за Плетење
DIY Везана Кинески Сликарство Manualidades На Пари Дрво 3 DMC Крстот Бод Колекции за Везови Игли за Плетење Занает Хоби US$ 20.22 /парче
Нови Пристигне Кинески Сликарство DIY Handmake Везана На Пари Дрво 2 DMC Крстот Бод за Полнење за Везови Игли за Плетење Занаети US$ 34.53 /парче
2015 година Нови Крст-бод Светлина Сон Дрво Везана DMC Смета Димензии Крстот Бод за Полнење за Везови Игли за Плетење US$ 32.17 /парче
2015 година Нови Слободен Крст-бод Шарени Градина 2 Везана DMC Смета Димензии Крстот Бод за Полнење за Везови Игли за Плетење US$ 30.28 /парче
Сценографијата на Парк!9 CT-14 CT DMC Смета Крстот Бод Поставува Везана Везови 3 D DIY Крст-Бод Игли за Плетење Дома Декор US$ 39.02 /set
Слободно Колиба!9 CT-14 CT DMC Смета Крстот Бод Поставува Комплет За Везана Везови 3 D DIY Крст-Бод Плетење Needl Игли US$ 44.42 /set
Сценографијата на Парк! 9 CT 11 CT 14 CT DMC Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови 3 D DIY Крст-Бод Игли за Плетење US$ 43.09 /set
Фарма Сцена!9 CT-14 CT DMC Смета Крстот Бод Поставува Комплет За Везана Везови 3 D DIY Крст-Бод Игли за Плетење Дома Декор US$ 40.63 /set
Големина : 43cm*55cm (14 CT )
53cm*68cm (11 CT )

Основни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Бело Платно, 14CT Печатени Шема, 11CT Бело Платно, 11CT Печатени Шема
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Aida Платно
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Пакување:
PP Кутија или ПВЦ Кеси
Ткаенина Тип:
Памук
Повод:
Партија,Ангажман, Свадба,Годишнина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
DIY Везана:
DMC Крст-бод

Најдобри понуди