• Обновено
Rocooart VHC49 Водоотпорен Тетоважа Златна Злато Дизајн Симпатична Розова Hello Kitty Лажен Сјај Метален Привремена Тетоважа Налепници Тело

Rocooart VHC49 Водоотпорен Тетоважа Златна Злато Дизајн Симпатична Розова Hello Kitty Лажен Сјај Метален Привремена

Buyers rating:
-50 % DEN 24.00
DEN 48.00

Залиха


Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус :
Цел>=$7, со следење на број и Меѓународниот превозот информации
Цел
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации
цел >= $150 ,бесплатен превозот со ЕМС или DHL или Fed Ex или SF Express (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)
цел >= $100 ,слободен превозот од SF Express ( Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам, Јапонија, Јужна Кореја)
Мало Пакет : не се вклучуваат при испраќање

Основни карактеристики

Бренд Име:
rocooart
Број На Модел На:
VHC49
Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
105x60mm

Најдобри понуди

stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40