• Обновено
BOEYCJR Домот & Ретро Етничка Природен Камен Ѓердан рачно изработени Накит Јаже, Верига Гроздобер Pendant Ѓердан за Жените Подарок 2018

BOEYCJR Домот & Ретро Етничка Природен Камен Ѓердан рачно изработени Накит Јаже, Верига Гроздобер Pendant Ѓердан

Buyers rating:
-42 % DEN 448.00
DEN 772.32

Залиха


1.Цел Слободни Економски Превозот (20-60 Дена)
2.Цел > 5 ДОЛАРИ Слободен Стандард за Испорака (15-30 Дена ) 3.Цел > 5 ДОЛАРИ Бесплатна E-Пакет( Само во САД ) 4.Цел > 250 ДОЛАРИ Слободни International Express ( 7-15 Дена ) политиката е за повикување само, ако имате било какви лични проблеми или барања, ве молиме контактирајте со продавачот.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N137
Pendant Големина:
14 см
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Етнички
Бренд Име:
BOEYCJR
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Функција:
Додатоци
ѓердан стил:
Етничките Камен Ѓердан
Големина:
as picture
Боја:
како Слика
Подарок за:
Божиќ/Вљубените/Роденден/Свадбата
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
гроздобер,бохемски,тренди,Етнички
is_customized:
Yes
Wholesell или drogship:
И двете се прифатени
Iterm:
јака,Колиер,colar,collana,ѓердан,halsketting

Најдобри понуди