• Обновено
jingyuqin 40pcs/многу 2.4 бар Гуми Притисок Нов Автомобил Пневматик се Следи Показател Вентил Матични Капа Сензор 3 Боја на Очите Сигнализација

jingyuqin 40pcs/многу 2.4 бар Гуми Притисок Нов Автомобил Пневматик се Следи Показател Вентил Матични Капа Сензор

Buyers rating:
-19 % DEN 798.00
DEN 985.44

Залиха


2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
Пакетот Вклучува :
40 X Гуми Притисок Индикатор Вентил Матични Капи= 10set
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.0 бар), ве Молиме да се надува до гуми Наскоро
Карактеристики :
1.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
Одговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матични
Важна Забелешка :
Гуми притисок ззп може да се користи само за низок притисок предупредување, не може да се користи за откривање на висок притисок. Подобрување на фреквенцијата на употреба на гориво
2.3 см*1cm
Idication :
Зелена : покажува дека гумата притисок е нормален.3 бар);
Жолта : покажува дека притисокот е Помал од нормалниот околу 10%(2.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Метал+PC
Големина : 2.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Напон:
5V
Објектот Тежина:
20g
Материјал Тип:
ABS + метал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
jingyuqin
Специјални Функции:
Автомобил Пневматик Гуми Притисок Монитор Индикатор Вентил Матични Капа
Име На Модел:
2.4 Бар Air Alert Вентилот На Гумата Капа
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Должина:
2.3cm

Најдобри понуди

SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 104.00 112.80