• Обновено
Кориснички Година Гроздобер Црн Сомот Кратко Sleeve Готски Викторија Лолита Фустан За Партија

Кориснички Година Гроздобер Црн Сомот Кратко Sleeve Готски Викторија Лолита Фустан За Партија

Buyers rating:
DEN 5448.00

Залиха


Нашето Ветување 100 % Висок Квалитет , им Даде на најдобрите служат за вас !
Име : Прилагодено 2016 Година Гроздобер Црна Ракави Готски Викторија Лолита Фустан За Партија
Состојба : Нова
Боја : Како На Сликата
Вклучува : Фустан,Pannier
Големина : x S/S / M / L / XL / XXL/ Custom Size
Напомена : Ако вашата големина е начин на исклучување стандардна големина на табелата, и сакате ние сопствени направи големина за вас, ве молиме оставете порака за нас кои infomartion го вклучите вашиот Биста,Половината,Колковите и Висина информации (инчи или cm) ,Нашата фабрика може да произведе според големина.
100% Реално Снимање :
Фабриката и Магацин
Превозот :
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип:
Лолита Фустани
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди