• Обновено
Aventik Двојно Страна на Снимање на Главата Летаат Риболов Комбо За Мува Риболов Линија НОВ Летаат за Снимање на Главата линија

Aventik Двојно Страна на Снимање на Главата Летаат Риболов Комбо За Мува Риболов Линија НОВ Летаат за Снимање

Buyers rating:
-0 % DEN 1482.00
DEN 1482.24

Залиха

Пакување материјал : OPP кеси Без дополнителни превозот цена за 3 многу!! Превозот : објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 24 часа по приемот на плаќање. Ако сакате да го нарачате повеќе, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за евентуални попуст на превозот цена. Ако ви се итни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде разумно такси превозот. Кога ќе се плаќа еднаш , ќе може да се добие три парчиња линии .Опис Најдобро продаваните двојно рака снимање глави комбо вклучувајќи небото сино лебдат линија, киселина сина средно линија и морски сина тоне линија. Ние ќе испратиме следење бр. Обединетите Членка испорака : Превозот е понуден од страна на e-Пакет од Кина, и ќе го примите пакетот за 7-15 работен ден, некогаш тоа ќе потрае малку подолго време. Ние, исто така може да понуди изразат пост како DHL, Fed Ex и ЕМС, кој е побрз и ќе бидат потребни неколку дена, но цена $20, повеќе или повисоко. Враќање опис : 1.5 m, 555 жито), DSH 9/10 LW ( 13-14 м, 616 жито) DSH 10/11 LW(15 м, 678 жито) ве Молиме љубезно ве молиме да изберете големина сакате. Три месеци гаранција е обезбедена. Во светот Испорака : Ние брод низ Кина пост mail, тоа може да потрае подолго пред да го добиете објект, нормално пратката да се во светот ќе трае од 18 до 35 дена.5 m, 555 жито), 08 D013070 08 D013074 08 D013078 DSH 9/10 LW ( 13-14 м, 616 жито) 08 D013071 08 D013075 08 D013079 DSH 10/11 LW(15 м, 678 жито) 08 D013072 08 D013076 08 D013080
. Прифаќаме само неискористени стока која е во добра состојба. Ви благодариме за вашиот вид доверба. Се врати превозот трошоци ќе бидат покриени од страна на купувачот. Имаат добар ден! DSH 7/8 LW ( 11 m, 463 жито), 08 D013060 08 D013073 08 D013077 DSH 8/9 LW ( 12. DSH 7/8 LW ( 11 m, 463 жито), DSH 8/9 LW ( 12. откако испраќање на вашите производи, па можете да ги пратите пратката и знаат кога ќе може да се добие вашиот објект.

Основни карактеристики

Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
снимање на главата
Материјал:
Полиетилен
Бренд Име:
aventik
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Метри:
Од 11m за 15 милиони
Димензии:
DSH7/8, DSH8/9, DSH9/10 и DSH10/11
боја:
Лебдечки е небото сино, средно е киселина сина, тоне е морска сина
Линија Тежина:
463 жито, 555 жито, 616 жито и 678 жито
Линија Должина:
LW7/8 11m, LW8/9 12.5 m, LW9/10 13-14m и LW10/11 15 милиони
Пакет:
Комбо за лебдечки, средно и тоне секој

Најдобри понуди