• Обновено
природни .calcspar кристална топка исцелување Бесплатен превозот

природни .calcspar кристална топка исцелување Бесплатен превозот

Buyers rating:
DEN 804.96

Залиха


Cr ystal Објект
Име
КВАРЦЕН КРИСТАЛ Стапче точка ЛЕКУВАЊЕ
Материјал
КРИСТАЛНО
Тежина
120-180g
Должина
38-42mm
Ширина
38-42mm
Hight
38-42mm
Превозот Надомест
Море(2 Месеци)
$11.00
Воздух(12 Дена)
$22.00
Превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот
(Ако сакате да се избере ШАЛ или Воздух превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молам ни е-мејл)
комбинираат превозот цената се пресметува како :
секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Ви благодариме за вашиот предлог.
Ве молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.
Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.
Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!
Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.
Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се исполнат очекувањата.
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Сите слики биле направени во дневна светлина.Ве молиме слободно контактирајте со нас за решавање на сите прашања може да бидат пред да замине повратни информации.
Задоволството на клиентите е нашиот компанијата цел.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
001
Повод:
Кинеската Нова Година,Дипломирањето,Наставниците Ден,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Денот на Таткото,април Будала Ден,Нова Година,Божиќ,Велигден,денот на Благодарноста
Шема:
Полна Боја,Храна,Круна,Топката
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
21pcs

Најдобри понуди