• Обновено
(6pcs/многу) Noritsu Хемиски Филтер H029042/H029042-00 за QSS 1912 година,V30,430,V50,V100 процесор minilab,Кина направени

(6pcs/многу) Noritsu Хемиски Филтер H029042/H029042-00 за QSS 1912 година,V30,430,V50,V100 процесор minilab,Кина

Buyers rating:
-6 % DEN 406.00
DEN 432.00

Залиха


(6pcs/многу) Noritsu Хемиски Филтер H029042/H029042-00 за QSS 1912 година,V30,430,V50,V100 процесор minilab,Кина направени
Ви благодариме,
Мервин Zhou
Мобилен/whatapp : +0086-13631282388
Skype : mervynzhou

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
QSS 1912 година,V30,V50,V100
Бренд Име:
DemingPhoto

Најдобри понуди

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE...

DEN 5591.00 6144.00