• Обновено
Мека Силиконска Гума Камера Заштитна Тело Покрие Случај на Кожата За Cann 70D Камера Торба

Мека Силиконска Гума Камера Заштитна Тело Покрие Случај на Кожата За Cann 70D Камера Торба

Buyers rating:
-8 % DEN 560.00
DEN 608.64

Залиха


Достапни Бои : Црна, зелена . ТОПЛА ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За Canon EOS 70 D 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал. 2.Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера. 3.Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно. 4.Добро чувство на допир. 5.Компатибилен за Canon EOS 70 D

Основни карактеристики

Боја:
Црна Боја, На Зелена Боја
Број На Модел На:
70D
Бренд Име:
хари добро

Најдобри понуди

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28