• Обновено
Shengke Луксузни Жените Часовници Моден Бренд Кожа Види Дами Кварц Часовник Relogio Feminino 2018 SK Женски рачен часовник #K0060

Shengke Луксузни Жените Часовници Моден Бренд Кожа Види Дами Кварц Часовник Relogio Feminino 2018 SK Женски рачен

Buyers rating:
-45 % DEN 624.00
DEN 1133.76

Залиха


1.>Како да се track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број од веб-страница : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).
2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.
Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.
3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи. Така што вашите пари ќе не на нашата сметка пред парцела пристигна .
4.>Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, како различни земји со различни политики, не може да биде царинската
данокот што треба да се плати од страна на купувачот. Значи, со цел да се избегне царина, ве молиме оставете порака кога ставање цел за колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
1.> Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2.> Ако не се задоволени нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се справи со решение до сте задоволни.
1.>Ние може да гарантира парцела може да бидат испратени во рок од 48 Часа откако ќе се направи исплата .
2.>Ние не може да гарантира испорака време ,бидејќи ние не сме Логистичка Компанија .Но, обично не повеќе од 60 дена да пристигне.
Ви благодариме за вашето пребарување и Имаат пријатен шопинг време

Основни карактеристики

Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
17cm
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Број На Модел На:
K0060
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бренд Име:
shengke
Бендот Ширина:
14mm
боја:
Розова, Портокалова, Црвена
Тип:
Кожа Жените Часовници
Is_Customized :
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Пол:
Жените,Жена,Женски,Дама,Дами
Occassion:
Забава, Спортски, Секојдневниот Живот, Подароци
Цел тип:
Трговија На Големо & Мало & Droshipping
Dial Екранот:
Аналогни
Пакет:
1pc се Види со Подарок Кутија
забелешка:
Мерење со раце, можеби 1-2mm грешка

Најдобри понуди

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20
Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52
ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00