• Обновено
за LCD TV LED светлото Член светилка LC470EUN 3660L-0369A 6920L-0089A 6920L-0089B 1Piece=64LED 609MM 1set=2Piece Лево и десно

за LCD TV LED светлото Член светилка LC470EUN 3660L-0369A 6920L-0089A 6920L-0089B 1Piece=64LED 609MM 1set=2Piece

Buyers rating:
-9 % DEN 1187.00
DEN 1303.68

Залиха


НАПОМЕНА :
Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема проблем пред породувањето. Испорака и царинење : 1.Нашата основна бесплатен превозот, во одредувањето на веќе рок од пет работни дена по уплатата да ја испорача стоката што е можно поскоро, ако постојат било надвор од акциите производот, време на испорака ќе биде продолжен. 2. Ние ќе се пополни во царинската декларација вредност не надминува 25 долари, се надевам не се појави лишени од слобода од страна на царината, ако пратката лишени од слобода од страна на царината, царинење и плати тарифа е одговорност на купувачот. По-продажбата на услугата : 1. Ако ја прими стоката е оштетен, или не можат да се користат, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање, се Врати точка мора да биде во неговата оригинална состојба.Ве молиме не спомнувајте спорови. 2. Ако се врати, купувачот треба да биде одговорен за трошоците за превозот. Повратни информации & Контактирајте со нас : Ако имате било какви прашања или потреби, pls контактирате на Trademanager или испратете e-mail на нас.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
3660L-0369A
Бренд Име:
RUNHENGXIN

Најдобри понуди