• Обновено
2 парчиња/многу 200W DJ Оган Машина Фаза покаже Диско Посебен Ефект DMX 512 хексагонални спреј пламен проектор за на DJ ноќен клуб, бар

2 парчиња/многу 200W DJ Оган Машина Фаза покаже Диско Посебен Ефект DMX 512 хексагонални спреј пламен проектор

Buyers rating:
DEN 11904.00

Залиха


Технички Параметар :
Напон : AC100 V/220 V, 50 Hz-60 Hz
Моќност : 200 W
DMX Канали : 2
Пламен Висина : 1-3 метар (зависи од притисок на маслото)
Пакување Големина : 66*31*52cm
Пакување листа за секоја единица :
1pc оган машина
1pc моќ кабел
1pc DMX кабел
1pc use manual
Машината е убава и доброто, шест агли коси се дизајнирани и има силна стабилност, сигурен перформанси. Таа користи специјални нафта да се спреј оган како печурки со висина од 1-3meters. Dmx512 контрола и директна контрола се достапни. Единиците можат да бидат поврзани со спреј заедно или авион сам. Тоа е широко се користат во ТВ шоу и концерт и слично. Тоа е важен дел од сценските ефекти.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
ЕНТУЗИЈАЗАМ
Број На Модел На:
GLC-003
Место на Потекло:
Кина
Боја на пламенот:
нормална жолто
Пламен висина:
1-3 метар
моќност:
200W
Повод:
Клуб, Супер ѕвезда концерт, ТВ шоу, DJ, фаза перформанси

Најдобри понуди

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел

Добредојдовте на нашата продавница! XT60 Конектор Машки W / Домување 10 CM Силикон Жица 10 AWGЖица должина : 10cm (�

DEN 88.00 93.12
100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28
Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52