• Обновено
50pcs CBB capacitor 105 100V 105J 1uF 1000nF P10 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

50pcs CBB capacitor 105 100V 105J 1uF 1000nF P10 CL21 Metallized Полипропилен Филм Capacitor

Buyers rating:
-5 % DEN 273.00
DEN 287.52

ЗалихаПревозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата . International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег). Ако сте подготвени да ги користат Изразат Испорака, треба да плати Дополнителни Трошоци за цел. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сте добиле објект по 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети.
Повратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт со нас

Основни карактеристики

Тип:
Полипропилен Филм Capacitor
Број На Модел На:
CBB
Примена:
Општа Намена
Пакет Тип:
преку дупка
capacitance:
1UF
Номинална Напон:
100v
Температурата На Работа:
85°C
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Црвена

Најдобри понуди