• Обновено
S018 Топла 925 Фунта Сребрен Накит Сет, Директно Надворешна Трговија Геометриски Моделирање Сребро Сет

S018 Топла 925 Фунта Сребрен Накит Сет, Директно Надворешна Трговија Геометриски Моделирање Сребро Сет

Buyers rating:
-19 % DEN 147.00
DEN 181.44

Залиха


Опис :
Ѓердан Големина на Располагање; 18 Инчи(45.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).
2-примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.Тоа може да биде до 30 дена.7 СМ)
Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на aliexpress.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!. Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално! Тоа е многу популарна со својот добар квалитет.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Повод:
Ангажирање
Пол:
Унисекс,Жени,Девојки
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Бренд Име:
YUEYIN
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
S017
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба,Други
ѓердан:
Големина;18 Инчи(45.7 СМ)
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди